Showbiz

Ditë zie në familjen e Robert Berishës, këngëtari humb njeriun e shtrenjtë

Shkruar nga Liberale
Ditë zie në familjen e Robert Berishës, këngëtari humb

Ditë zie në familjen e Robert Berishës, këngëtari humb njeriun e shtrenjtë

Sot ditë zie në familjen e këngëtarit dhe moderatorit tē njohur kosovar, Robert Berisha.

Mësohet se ka ndërruar jetë dirigjenti shqiptar Bajar Berisha. I ndjeri është xhaxhai i Robertit.

Lajmin e trishtë e ka bërë me dije vetë këngëtari përmes një postimi në rrjetet sociale.

 “Për ditëlindje të mamit shkove o axh”, ka shkruar Roberti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH