Showbiz

Diola Dosti dhe i dashuri milioner shijojnë pushimet e tyre luksoze në...

Shkruar nga Liberale

Diola Dosti dhe i dashuri milioner shijojnë pushimet e tyre luksoze

Diola Dosti dhe Erolld Belegu, prej disa ditësh po shijojnë pushimet e tyre në luksoze në Bali të Indonezisë.

Prej kur bënë lidhjen e tyre publike, dyshja nxitën vëmendje të madhe tek mediet e shtypit rozë.

Prej disa ditësh, çifti nisën pushimet e tyre në Bali dhe po qëndrojnë në një hotel tejet luksoz.

Diola Dosti dhe i dashuri milioner shijojnë pushimet e tyre luksoze

Këta e kanë bërë të ditur të dy përmes postimeve të shumta në rrjetet sociale.

Megjithatë, ky nuk është i vetmi udhëtim që patën bashkë.

Diola Dosti dhe i dashuri milioner shijojnë pushimet e tyre luksoze

Vetëm pak javë më parë ata bënë një udhëtim në qytetin e Barcelonës.

Diola Dosti dhe i dashuri milioner shijojnë pushimet e tyre luksoze

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH