Showbiz

Dijonisi i drejtohet Baby G-së: Ta kanë ndërruar mendjen për mua...

Shkruar nga Liberale

Dijonisi i drejtohet Baby G-së: Ta kanë ndërruar mendjen për

Dijonisi dhe Baby G kanë diskutuar lidhur me raportin e tyre.

Dijonisi pretendon se këngëtarja është ndikuar nga mendimet e të tjerëve, që sipas tij, duan t’a mbajnë larg nga ai.

Ndërkohë, ajo e kundërshtoi duke thënë se fjalët e të tjerëve nuk e ndikojnë.

Baby G: Dio, asnjë mua nuk ma ndërron mendjen

Dijonisi: Po, ta kanë ndërruar. Janë mbledhur disa kalamaj të vegjël dhe të kanë ardhur tek krevati natën e të kanë folur për mua, ti i ke besuar

Baby G: Unë kam thënë të mos më tregojnë për Dijonisin se unë e di çfarë bëj me Dijonisin. Ata plasin…

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH