Showbiz

Dijonisi flet pas debatit me Baby G: S’durova dot!

Shkruar nga Liberale

Dijonisi flet pas debatit me Baby G: S’durova dot!

Një debat i fortë ka ndodhur mes fermerëve në “Ferma Vip” pak ditë më parë, ku Dijonis Biba degradoi në fjalor banal ndaj fermeres Baby G.

Lidhur me këtë debat, Dijonisi ka ‘dhënë’ një shpjegim ditën e sotme teksa ka qenë duke biseduar me fermerët në oborr.

Ai është shprehur se në përditshmeri përdor të tilla fjalësh dhe nuk prish gojë por atë natë nuk ka duruar dot.

Ka qenë dhe Albano i cili i ka dalë ‘në mbrojtje’ Dijonisit teksa shprehet se për aq kohë sa e ka ndjekur Dijonisin në video live, ky i fundit nuk ka përdorur asnjëherë fyerje aq të rënda.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH