Showbiz

Detaji që e nxori zbuluar: Rike Roci në lidhje të fshehtë jashtë shtëpisë se BBV-së?

Shkruar nga Liberale

Detaji që e nxori zbuluar: Rike Roci në lidhje të fshehtë


Mbrëmjen e djeshme vëllai i madh dënoi disa prej banorëve të futeshin në Kazermën e Big Brother, mes tyre ishte dhe Rike Roci. Vajza seksi e Big Brother gjatë një bisede me Olsin në dritaren e vogël duket se ka bërë një “autogol” vetes.

‘A e din se kush e ka sot ditëlindjen? dëgjohet ti thotë ajo Olsit, ndërkohë që Olsi i përgjigjet “oho mir që ma kujtove ta urojmë” por menjëherë Rike e ndalon dhe i thotë të mos flasë.

Ish i dashuri i Rike Rocit, bokseri Kristian Prenga feston sot 33-vjetori dhe shumë miq e kanë uruar në rrejtët sociale, ndërsa kjo ngjalli dyshime që ishte pikërisht boksieri për të cilin po fliste Rikja.

Dyshimet shtohen me shumë pasi ajo po bisedon me Olsin, një tjetër mik i ngushte i Kristit. Ndoshta dyshja vazhdon lidhje, por kanë zgjedhur ta mbajnë të fshehtë.

Detaji që e nxori zbuluar: Rike Roci në lidhje të fshehtë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH