Showbiz

Denoncim në polici për Meritonin dhe Julin? Ja ç’thotë vëllai i Eglës

Shkruar nga Liberale

Denoncim në polici për Meritonin dhe Julin? Ja

Aktorja Egla Ceno, për ditë me rradhë gjatë qëndrimit të saj në “BBV3” ka akuzuar Julin dhe Meritonin për ngacmime seksuale, madje ka përmendur dhe familjet e të dy banorëve.

Kjo gjë nuk u prit aspak mirë prej Julit i cili i revoltuar i tha Eglës të kërkonte ndjesë për përmendjen e vajzës së tij por dhe personat e tjerë të përmendur prej saj, ndërsa kjo e fundit nuk e bëri madje nisi të qante dhe mes lotësh u shpreh se nëse do të kishte mundësi do të denonconte në polici si Julin ashtu dhe Meritonin.

Por çfarë mendon vëllai i Eglës lidhur me këtë deklaratë të bërë nga motra e tij?

I ftuar në “Shqipëria LIVE” ai ka thënë: Jo atë e ka thënë në tension e sipër, ka thënë nëse do ishim jashtë, nuk duhet të ndodhë në një emision të tillë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH