Showbiz

Dëmtohen fermerët, Agai merr vendimin e papritur

Shkruar nga Liberale

Dëmtohen fermerët, Agai merr vendimin e papritur

Valeri dhe Flori ishin dy fermerët që u shpallën më pak të preferuar prej publikut për këtë javë. Sipas rregullave të formatit ata duhet të viheshin përballë një sfide me njëri-tjetrin dhe ai që do të humbte sfidën do të largohej prej formatit.

Mirëpo gjërat nuk shkuan ashtu siç duhej pasi fermerët u lënduan sepse sfida ishte paksa e vështirë. Për këtë arsye Agai mori një vendim për të dy konkurrentët në fjalë.

Ai ndërpreu lojën dhe vendosi se sfida do të shtyhet për ditën e hënë.

“Sfida e Valerit dhe Florit do të shtyhet për ditën e hënë”, komunikoi moderatorja Fjoralba Ponari.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH