Showbiz

Degjeneron debati mes Julit dhe Eglës, shpërthen në lot aktorja: Brekët, shko hiqja gruas tate! Hale, copë idioti!

Shkruar nga Liberale
Degjeneron debati mes Julit dhe Eglës, shpërthen në lot aktorja:

Disa prej tyre kanë nisur për shkak të nomnimeve të para dhe disa të tjerë për shkak të dinamikave të kaluara.

Pas përfundimit të Primet dhe konsumit të darkës, shtëpie e Big Brother Albania nuk ka rënë në qetësi, përkundrazi, debatet kanë qenë, ndoshta më të fortët  deri më tani.

Ata që u debatuan me fort me njëri-tjetrin ishin Egla dh Juli, dy banorë të cilët përplasën “brirët” që në ditët e para.

Duket se dhe këtë herë, temë e debatit ka qenë ndërrimi i banorëve në dhomën e gjumit, një të cilën Egla nuk e pranon.

”Unë të dua fort o Jul, por ti qenke vërtet idiot. Unë të kam toleruar siç nuk tolerojë rob rrotull. Unë nuk jam gastori pallatit, batutat bëji me shokët e tu, mua nuk më ke shoqe. Mesa duket me ty s’funksionon inteligjenca,”u shpreh Egla e ndërsa Juli i tha e paedukatë.

Siç duket kjo fjalë e acaroi tepër shumë Eglën e cila i tha Julit: Shko hiq brekët tek dhoma. Me brekt e tua më vjen këtu, shko hiqja gruas tate!

Është hale komplet! Është një copë idioti dhe pikë kaq. Mashkull që vjen si pordha nëpër brekë nëpër shpi, pa bërë asnjë punë, duke kërkuar cigare…” e pas këtyre fjalëve aktorja ka shpërthyer në lot, por debati nuk është ndalur, e në fund Juli i kërkon që komunikimi mes tyre të ndërpritet.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH