Showbiz

Debat mes Françeskës dhe Gracianos: Ik përdor njerëzit!

Shkruar nga Liberale

Debat mes Françeskës dhe Gracianos: Ik përdor njerëzit!

Edhe pse Graciano dhe Françeska kanë patur një marrëdhënie të mirë brenda shtëpisë së ‘BBV3’ nuk kanë munguar as debatet mes tyre mbrëmjen e sotme.

Teksa qëndronin në ambientet e jashtme të shtëpisë, Graciano i është drejtuar Françeskës duke i thënë se ajo përdor njerëzit.

E ndërsa në anën tjetër Françeska shprehet se Graciano ka bërë një gjest të shëmtuar ndaj saj dhe se ajo e nxjerr bllof.

Graciano: Ik përdor njerëzit!

Françeska: Ti sot ke bërë një gjest shumë të shëmtuar. Unë të nxjerr bllof.

Graciano : Ik më lër rehat. Ti nga ato je… Ca bo ti mi, a ha gazeta në mëngjes? Kur ndalesh? Ku e ke prizën, spinën? Kape hiqe bëj njëçik pushim..

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH