Showbiz

Dea Vieri bën ndryshimin DRASTIK në pamje (foto)

Shkruar nga Liberale

Dea Vieri bën ndryshimin DRASTIK në pamje (foto)

Padyshim që ndryshimet në “look” përbëjnë goxha diskutim kur bëhet fjalë për personazhe të njohur të showbizz-it.

Dea Vieri, ish-konkurrente e ‘BBV3’, është personazhi i fundit e cila ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Pasditen e sotme ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, të cilat i ka kthyer nga bjonde në të kuqe dhe ky është vërtetë një ndryshim i madh apo jo?

Dea Vieri bën ndryshimin DRASTIK në pamje (foto)

Ngjyra e kuqe është një ndër ngjyrat më ‘in’ të momentit, ku shumë personazhe të showbizit shqiptar dhe jo vetëm kanë ‘rënë pre’ e kësaj ngjyre.

Dea Vieri bën ndryshimin DRASTIK në pamje (foto)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH