Showbiz

Dalin "sheshit' planet e produksionit për Eglën dhe Riken! Efi i nxjerr zbuluar: ata mund të thonë që...

Shkruar nga Liberale

Dalin "sheshit' planet e produksionit për Eglën dhe Riken!

Efi Dhedhes ish konkurrentja e edicionit të dytë të formatit të "Big Brother Albania Vip 2" ishte e ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike në "Big Brother" ku ka dhënë komentin e saj në lidhje me situatën e rënduar midis Rikes dhe Eglës. 

Dalin "sheshit' planet e produksionit për Eglën dhe Riken!

Duke qënë se në shtëpi ka mbërritur një zarf i zi i cili ende nuk është hapur, Efi është shprehur se më e rrezikuar mund të jetë Rike sesa Egla, pasi prej kësaj të fundit Efi nuk kishte parë asnjë reagim dhe se produksioni në fund të ditës mund të thotë që Egla i ka thjesht provokime dhe banorët e tjerë bien pre e tyre!

Dalin "sheshit' planet e produksionit për Eglën dhe Riken!

"Nuk e mendoj fatkeqësisht se mund të ketë një dalje të Eglës, sepse në fund të ditës mund të thonë që ajo provokon dhe ju të tjerët e hani. Ky është problemi dhe më shumë mendoj se do të jetë më shumë problem për Riken sesa për Eglën, sepse Egla mesa pashë nuk pati ndonjë reagim. Ose të dyja, ose Rikja është më e rrezikuar. Vetëm Egla, jo absolutisht. Fatkeqësisht në raste të tilla thonë që ti provokohesh, por ti duhet të mbash nervat se duhet të durosh. Pavarësisht mendoj se Egla duhet të largohet nga aty brenda, por që ky është thjesht mendimi im."- ka thënë Efi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH