Showbiz

Cubi Metkaj tregon momentin më të vështirë në jetë: Isha shumë e sëmurë dhe doja…

Shkruar nga Liberale

Cubi Metkaj tregon momentin më të vështirë në

Aktorja e njohur Cubi Metkaj gjatë një interviste të zhvilluar së fundmi në emisionin “Mos i bjer me top” ka treguar më shumë rreth jetës së tij personale.

Ajo ka hapur zemrën duke treguar për herë të parë momentin më të vështirë që kaluar në jetë.Mes lotësh Cubi tha se ka menduar të heqë dorë nga jeta, si pasojë e gjendjes së rëndë shëndetësore.

“Momenti më i vështirë ka qenë një episod në jetën time kur kam kaluar një problem të shëndetit tim fizik, kam hequr dorë nga çdo gjë, profesione, deri dhe nga jeta… kam qenë e izoluar për një periudhë të gjatë, ka qenë një moment delikat dhe për familjen dhe për mua, dhe forca më e madhe për mua kanë qenë prindërit”– u shpreh aktorja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH