Sport

Cristiano Ronaldo po ndërton hotelin SUPER luksoz në Arabinë Saudite! (foto)

Shkruar nga Liberale

Cristiano Ronaldo po ndërton hotelin SUPER luksoz në Arabinë

Cristiano Ronaldo si dhe Georgina Rodriguez janë duke ndërtuar një hotel në bregun e Detit të Kuq të Arabisë Saudite.

Së fundmi, e dashura e futbollistit portugez ka ndarë të reja për progresin e projektit të tyre përmes llogarisë së saj në Instagram.

Resorti madhështor, në ishullin e izoluar, është i arritshëm vetëm me një varkë private me qira ose me hidroaeroplan në brigjet e Arabisë Saudite.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH