Showbiz

Claudia Schiffer zgjedh të pushojë në Santorini, ndan foton me miqtë nga vendi përralor

Shkruar nga Liberale

Claudia Schiffer zgjedh të pushojë në Santorini, ndan foton me

Greqia dhe më konkretisht Santorini frekuentohet së tepërmi nga yjet e hollivudit për pushime. 

Aktorja gjermane, Claudia Schiffer ka zgjedhur pikërisht Santorini për të kaluar pushimet e saj verore.

Supermodelja ndau një foto në Instagram ku shfaqej duke pushuar me miqtë e saj në vendin magjik.

Claudia Schiffer zgjedh të pushojë në Santorini, ndan foton me

Edhe pse nuk zbulon vendin ku ndodhet, shtëpitë karakteristike të bardha me detaje blu, si dhe pamja dëshmojnë se ndodhet në ishullin e Cikladeve.

Claudia Schiffer zgjedh të pushojë në Santorini, ndan foton me

Në një foto tjetër që ajo ka postuar, aktorja shihet e ulur në një shezlong duke shijuar perëndimin e diellit me miqtë e saj.

Claudia Schiffer zgjedh të pushojë në Santorini, ndan foton me

"Familja, miqtë dhe një pamje e mirë ",- ka shkruar ajo krahas fotos. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH