Showbiz

Cili është ai? Rrëfimi si rrallë-herë i Egla Cenos: Do ta marr burrin kollovar

Shkruar nga Liberale
Cili është ai? Rrëfimi si rrallë-herë i Egla Cenos: Do

Aktorja Egla Ceno ka folur me Julin për partnerin e saj, me të cilin ka një romancë të nisur jashtë shtëpisë së Big Brother VIP 3.

E pyetur nga Juli, Egla tregoi se me të ndihet shumë e dashuruar dhe rehat, duke shtuar se momentalisht ai jeton me prindërit e tij.

Juli u përpoq të zbulonte më shumë për profesionin e tij, por Egla refuzoi të jepte më tepër detaje për këtë temë.

Biseda mes Eglës dhe Julit:

Egla: Jam shumë e lumtur, shumë e qetë, shumë e shërbyer, çfarë të them unë ty?

Juli: A është inxhinier, arkitekt, çfarë bën në jetë? E gjeta që është inxhinier?

Egla: Jo duhet të kesh informacion sepse po pyet gjithë kohës. Jam super e dashuruar, super rehat, nuk dua të flas më. Ai jeton me prindërit. Unë do ta marr kollovar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH