Showbiz

Cilët janë banorët që viktimizohen më shumë në "BBV" sipas Julit?

Shkruar nga Liberale

Cilët janë banorët që viktimizohen më shumë

Vesa dhe Juli kanë shkruar në tokë sloganin “Stop Viktimizimit” për disa nga banorët e shtëpisë. Kjo gjë u komentua shumë nga banorët e tjerë, se për cilët persona bëhej fjalë. Gjatë një bisede mes Julit dhe Rozës, kjo e fundit ka dhënë mendimin e saj rreth banorëve që mund t’ju jetë drejtuar mesazhi.

Roza: Për kë e ka Vesa specifikisht?

Juli: E kam unë, unë i thashë Vesës.

Roza: Po ti për e ke?

Juli: Për ata që viktimizohen.

Roza: Françeska?

Juli: Romeo, Heidi, Françeska, Egla.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH