Showbiz

CELINE DION rikthehet më seksi se kurrë në "Vogue" pas sëmundjes: Ndihem e fortë dhe shumë pozitive për të ardhmen!

Shkruar nga Liberale

CELINE DION rikthehet më seksi se kurrë në "Vogue" pas

Kanë kaluar katër vite që kur Celine Dion u përball me sprovën e saj personale, që e largoi atë nga skena muzikore.

Një sëmundje neurologjike që ia bën të pamundur (për momentin) performancën, por këngëtarja kanadeze nuk dorëzohet dhe hap pas hapi përpiqet të rifitojë hapësirën e saj.

Fillimisht erdhi shfaqja surprizë në skenën e Grammy 2024 , tashmë një xhirim për edicionin francez të revistës prestigjoze," Vogue " në të cilin Celine flet për veten dhe për xhirimin e krijuar nga Cass Bird.

CELINE DION rikthehet më seksi se kurrë në "Vogue" pas

Ylli i muzikës gjithashtu ka një pozë elegante dhe madje seksi në kpertinësn e "Vogue". 

CELINE DION rikthehet më seksi se kurrë në "Vogue" pas

"Jam shumë krenare që në moshën 55-vjeçare më kërkohet të zbuloj bukurinë time", thotë ajo në intervistë.

CELINE DION rikthehet më seksi se kurrë në "Vogue" pas

Por çfarë është bukuria? Bukuria je ti, jam unë, është ajo që kemi brenda, janë ëndrrat tona, është sot e bukura, ajo që na rrethon, sot jam një grua që ndihem e fortë dhe pozitive për të ardhmen. Përgatiti A.Mënalla/ Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH