Showbiz

Capital T 'sulmon' në postimin e tij të fundit! Çfarë ndodhi? (Foto)

Shkruar nga Liberale

Capital T 'sulmon' në postimin e tij të fundit!

Capital T ka postuar një story paksa thumbuese në rrjete sociale.

“Shqiptari çohet natën del me lyp femra që sdalin natën”-ka shkruar ai.

Nuk dihet se kujt ia adreson specifikisht apo është vetëm një citim i zakonshëm që i ka pëlqyer dhe e ka shpërndarë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH