Showbiz

‘Bullizmi po merr jetë’/ Argjira një mesazh pas ofendimeve për Gracianon

Shkruar nga Liberale

‘Bullizmi po merr jetë’/ Argjira një mesazh pas ofendimeve

Prej javësh ka vazhduar transmetimi i formatit më të ndjekur të ‘BBV3’ ku banorët e asaj shtëpie janë përballur me shumë dashuri por dhe me shumë urrejtje përgjatë këtyre ditëve.

‘Bullizmi po merr jetë’/ Argjira një mesazh pas ofendimeve

Graciano ka qenë një prej banorëve që është përballur me shumë ofendime të rënda brenda shtëpisë por dhe tepër komente negative jashtë saj.

‘Bullizmi po merr jetë’/ Argjira një mesazh pas ofendimeve

Megjithatë, partnerja e tij, Argjira, mbrëmjen e sotme ka një mesazh për të gjithë dhe shprehet se bullizmi po merr jetë njerëzish!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH