Showbiz

Brenda dasmës së Iva Tiços, të gjitha detajet që nga altari e deri tek të ftuarit (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Brenda dasmës së Iva Tiços, të gjitha detajet që nga

Gazetarja e njohur, Iva Tiço, i ka dhënë fund beqarisë fundjavën që lamë pas. Ajo ka kurorëzuar dashurinë me partnerin e saj gjerman.

Brenda dasmës së Iva Tiços, të gjitha detajet që nga

Tiço ka veshur fustanin e nusërisë dhe nga fotot e postuara në rrjetet sociale shfaqet duke shkëlqyer nga lumturia.

Brenda dasmës së Iva Tiços, të gjitha detajet që nga

Edhe pse në zgjedhjet e saj ka qenë që të mbaj partnerin larg syrit mediatik, në ditën e dasmës nuk mund të mungonin pamjet me të.

Brenda dasmës së Iva Tiços, të gjitha detajet që nga

Gjithashtu në dasmën e saj nuk kanë mungua as të ftuarit nga bota e ekranit, si Enkel Demi, Mesila Doda, Orinda Huta, Turjan Hysko, e të tjerë personazhe.

Brenda dasmës së Iva Tiços, të gjitha detajet që nga

Iva duket se ishte nga ato nuse që dasmën e saj e ka shijuar në maksimum, detajet nga ambienti pëshkruanin më së miri gazetaren.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH