Showbiz

“Boll mendove Ilnisën, ke boll të tjera këtu”/ Rita Lati i jep një “këshillë” Meritonit

Shkruar nga Liberale

“Boll mendove Ilnisën, ke boll të tjera këtu”/ Rita

Rita Lati u fut në shtëpinë e BBV3 për t'i bërë një surprizë Rozës, të bijës, gjithashtu takoi dhe banorët e tjerë të shtëpise.

 

Rita kishte nga një koment për të gjithë banorët, por u vu re "këshilla" që ajo i dha Meritonit.

Në formë shakaje ajo i tha atij të mos mërzitet më për Ilnisën, se ka vajza të tjera brënda. Meritoni nuk kishte një përgjigje për këtë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH