Showbiz

"Meritoni tërhiqet seksualisht ndaj Eglës" Bledi Strakosha del me deklarata të forta! Ja çfarë thotë tjetër ai (Video)

Shkruar nga Liberale

"Meritoni tërhiqet seksualisht ndaj Eglës" Bledi Strakosha

Egla, Meritoni dhe Ilnisa janë konsideruar si tre nga konkurrentët më të fortë të këtij edicioni të "Big Brother" nga shumica e ndjekësve të spektaklit.

"Meritoni tërhiqet seksualisht ndaj Eglës" Bledi Strakosha

Kohëve të fundit ata kanë qenë një ndër më të komentuarit nëpër rrjet si pasojë e konflikteve që kanë patur dhe nga dita e djeshme ata kanë marrë një vëmendje të madhe si pasojë e izolimit që i është bërë të treve në një dhomë të bardhë.

"Meritoni tërhiqet seksualisht ndaj Eglës" Bledi Strakosha

Diskutime të ndryshme janë ngjallur teksa përflitet se cili prej tyre do të largohet prej garës dhe po komentohet tepër shumë qëndrimi i 3 banorëve në dhomën e ‘Torturës së Bardhë'.

"Meritoni tërhiqet seksualisht ndaj Eglës" Bledi Strakosha

I ftuar në ‘Top Albania Radio’ ka qenë gazetari i njohur Bledi Strakosha, teksa ka komentuar tre banorët në fjalë dhe ka plasur bombën për dy prej tyre.

"Meritoni tërhiqet seksualisht ndaj Eglës" Bledi Strakosha

Sipas tij, Meritoni ka tërheqje fizike ndaj Eglës dhe kjo për shkak se meshkujt tërhiqen prej femrave që ‘ua nxijnë’ jetën dhe jo ato që mundohen t’i ledhatojnë.

"Meritoni tërhiqet seksualisht ndaj Eglës" Bledi Strakosha

“Ideja është që ajo skena në vaskë mes Eglës dhe Meritonit, ishte një moment erotik. Domethënë unë e shoh faktikisht Meritonin me një dëshirë seksuale ndaj Eglës dhe për faktin që meshkujt tërhiqen nga femrat që i ngrenë nervat jo kur ato i ledhatojnë. Më pëlqen dalja e Ilnisës dhe çifti i ri Egla-Meriton”- shprehet Bledi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Bledi Strakosha (@bledistrakosha)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH