Showbiz

Bisedë lëndësh narkotike në Big Brother/ Albi: Unë mendoj që duhet legalizuar!

Shkruar nga Liberale

Bisedë lëndësh narkotike në Big Brother/ Albi: Unë

Pas sfidës që produksioni vuri përballë banorët e shtëpisë, kanë nisur debatet mes çifteve lidhur me tematika të ndryshme.

Bisedë lëndësh narkotike në Big Brother/ Albi: Unë

Në debatin që Albi ishte i përfshirë, lidhej me legalizimin e kanabisit ku sipas Albit duhet të legalizohet pasi mund të jetë një fenomen që mund të minimizohet në shoqëri.

‘Unë mendoj që duhet legalizuar, jo vetëm për arsyen e tregëtisë dhe përfitimin monetar por duke u legalizuar mund të jetë një fenomen që mund të minimizohet në shoqëri’- tha Albi.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH