Showbiz

Bes Kallaku konfirmoi ndarjen në “Ferma VIP”, por shihni çfarë publikoi XHENSILA sot pas deklaratave të aktorit (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

Bes Kallaku konfirmoi ndarjen në “Ferma VIP”, por shihni

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka konfirmuar mbrëmjen e djeshme ndarjen nga bashkëshortja  Xhensila Myrtezaji, me të cilën ka dy fëmijë, vajzën, Ajka dhe djalin, Amen. 

Ai rrëfeu i prekur se fëmijët e tyre qëndrojnë me ish-bashkëshorten dhe se takimet me vajzën janë më të shpeshta, por djalin e sheh pak më rrallë.

“Gocën e takoj më shpesh, djalin e shoh pak më rrallë sepse jetojnë me ish-bashkëshorten“, tha ai në një bashkëbisedim me banorët e "Ferma Vip". 

Ndërkohë, pak minuta më parë këngëtarja ka publikuar një video, ku shfaqet duke u ushtruar në palestër, e duke e shoqëruar me këngën “Survivor” (i mbijetuar), duke nënkuptuar se po përpiqet të kalojë me qetësi dhe sportivitet këto ditë të vështira për të. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH