Showbiz

Bes Kallaku harron Xhensilën, aktori në lidhje me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Shkruar nga Liberale

Bes Kallaku harron Xhensilën, aktori në lidhje me ish-konkurrenten e

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku është një nga personazhet më të komentuara të momentit, pas ndarje nga këngëtarja Xhensila Myrtezaj, teksa aludohet se artisti ka gjetur dashurinë e re.

Bëhet fjalë për ish-konkurrenten e “Përputhen”, Çiljeta Kormuzi dhe fansat janë të bindur se dyshja kanë nisur një lidhje.

Kanë qenë disa foto të Besit dhe Çiljetës që shtuan akoma më shumë dyshimet e fansave, ku dyshja shfaqen në të njëjtat vende në Bruksel.

Gjithashtu ish-konkurrentja mori pjesë në koncertin e Besit në këtë shtet.

Fansat janë të bindur se dyshja janë në një lidhje së bashku, dhe të shumtë ishin komentuesit që uruan dyshen.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH