Showbiz

Beniada Nishani beqare? Jori Delli kërkon burrë për shoqen e saj…(FOTO)

Shkruar nga Liberale

Beniada Nishani beqare? Jori Delli kërkon burrë për shoqen e

Modelja Beniada Nishani mesa duket është në kërkim të mashkullit ideal.

Ka qenë mikja e saj më e mirë, ish-banorja e sezonit të dytë të “BBV”, Jori Delli që ka treguar që Beniada është single.

Jori ka postuar një video në InstaStory, ku shfaqet modelja mjaft romantike, duke kënduar dhe kërcyer në një dyqan.

 “Ju lutem… Kërkoj burrë për Benin se po shkallon”– tha Jori duke qeshur.

Beniada Nishani beqare? Jori Delli kërkon burrë për shoqen e

Beniada Nishani beqare? Jori Delli kërkon burrë për shoqen e

Beniada Nishani beqare? Jori Delli kërkon burrë për shoqen e

Mesa duket me këtë veprim ish-banorja e “BBV” ka treguar se mikesha e saj pas ndarjes nga biznesmeni shqiptar, nuk ka të reja nga jeta e saj sentimentale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH