Showbiz

BBV shumë afër, zbulohet sa BANORË do të futen në shtëpinë e Big Brother Vip 3

Shkruar nga Liberale
BBV shumë afër, zbulohet sa BANORË do të futen në

Pak ditë na ndajnē nga nisja e edicionit tê tretë të Big Brother Vip dhe tashmë janë zbuluar shumica e banorëve që do të jenë pjesë e këtij formati.

Ndërkohë në një intervistë për “Më lër të flas”, producentja Sara Hoxha ka zbuluar se numri i banorëve që do të hyjnë këtë vit do të dyfishohet.

Në një Instastory, ajo ka zbuluar se numri i banorëve që do të hyjnë në shtëpinë e famshme në Shqipëri, është plot 28.

Gjithashtu këtë vit pritet që BBV të zgjasë edhe më shumë ditët e qëndrimit brenda për banorët.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH