Showbiz

Bardhi publikon foton e nënës në spital: Shëndeti i gruas më të rëndësishme të jetës…

Shkruar nga Liberale

Bardhi publikon foton e nënës në spital: Shëndeti i gruas

Nje dite pas daljes nga Big Brother VIP, Bardhi ka publikuar nje foto te nenes se tij ne spital.

Ai duket se ka konfirmuar keshtu motivin e daljes nga shtepia e vipave.

Nga ana tjeter, kengetari falenderon fansat dhe ata qe jane interesuar per shendetin e nenes se tij dhe qe e kane mbeshtetur keto kohe.

Prane teje ne krejte rrethanat, ti je arsyeja me krejte meritat per djalin qe une jom! I lumtur qe je me mire!

Falenderues per krejt njerezit qe m’kan shkru per gjendjen shendetesore te nanes!

Kerkoj falje per krejte ata adhurues qe u deshpruan nga dalja ime e parakohshme, por ne fund te dites shendeti i gruas me te rendesishme ne jeten time vendosi ndryshe!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH