Showbiz

Bardhi kërkon distancë nga Sara: Unë e kam mbajtur litarin e lidhjes, ti e ke këputur shumë herë

Shkruar nga Liberale

 

Bardhi kërkon distancë nga Sara: Unë e kam mbajtur litarin e

 

Lidhjes së Sarës dhe Bardhit brenda shtëpisë së BBVA, duket se po i vjen fundi. Kjo pasi çifti kanë debatuar ashpër pas përfundimit të Prime-it.

Bardhi i ka shprehur për herë të parë të gjitha pakënaqësitë e tij ndaj Sarës si partnere, teksa tha se dyshon se lidhja mund të ishte bërë për lojë.


Në një moment gjatë bisedës Bardhi i ka kërkuar Sarës që të kenë një distancë, ndërsa kjo e fundit u shpreh se do ishte më mirë të kishin një ndarje definitive.

 

Bardhi: Jam duke menduar të kemi pak hapësirë une e ti.

Sara: Sa të duash vëllai im, mos e vrit mendjen fare. Nuk do të keni distancë, do të kemi një ndarje definitive, sepse ne ty nuk shkojmë me njëri-tjettrin, dhe ti refuzon të përshtratesh me mua. Unë kam bërë shumë sakrifica.


Bardhi: Unë kam qenë ai që kam bërë shumë sakrifica, kam thyer shume principe të mia.

“Nuk je munduar sa jam munduar unë. Unë kam qenë ai që e ka mbajtur litarin e lidhjes, ti e ke këputur shumë herë.” – shprehet Bardhi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH