Showbiz

Bardhi i penduar për lidhjen me Sarën: E kam lëshuar veten, nuk i kam menduar pasojat

Shkruar nga Liberale

Bardhi i penduar për lidhjen me Sarën: E kam lëshuar veten, nuk i

Bardhi dhe Sara Gjordeni duket se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre në Big Brother.

Artisti i njohur ka bërë një bisedë së fundmi me Meriton Mjekiqin, ku ka folur për të.

Ai thotë se e ka lëshuar veten dhe se nuk i ka menduar pasojat në lidhje me këtë.

Bardhi i penduar për lidhjen me Sarën: E kam lëshuar veten, nuk i

“I kam jep shumë konfidencë, e kam lazdruar pak. E kam lëshuar veten, e kam shijuar një eksperiencë me një njeri 24 orë, nuk i kam menduar pasojat”, u shpreh ai.

Gjatë bisedës, krijuesi i hitit “Betohemi” shtoi: “Duhet të kemi kujdes se jemi në kamera. Të kish ndodhur jashtë, bllokun sa ndërtesa ia ka vënë”.

Bardhi tha gjithashtu se 90 për qind të meshkujve shqiptarë nuk do e kuptonin.

Modelja zbuloi në BBVA se para pak kohësh humbi një fëmijë si dhe në një formë tregoi se ka lënë një lidhje pezull jashtë. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH