Showbiz

Banorja e Big Brother Vip e pranon hapur: Jam shitur për lekë! Kam paguar operacionet...

Shkruar nga Liberale

Banorja e Big Brother Vip e pranon hapur: Jam shitur për lekë! Kam

Edona James ka rrëfyer se operacionet që ka bërë për t'u kthyer në gjininë që ajo dëshironte, i ka paguar me paratë e marra nga shitja e trupit të saj.

Pavarësisht kësaj, Edona thotë se është krenare për veprimin që ka bërë pasi e quan si pjesë të jetës së saj.

Ajo tregon se kur kryente marrëdhënie seksuale në këmbim të parave, ishte koha kur jetonte në gjermani.

“Unë jam shitur për lek e pranoj ka qenë pjesë e jetës time sepse me ato para kam paguar operacionet dhe të gjitha sepse skam pasur asnjë mundësi. Unë e di se sa para mund të marrësh me klikime nuk ja vlen nuk jeton dot me ato para.",- iu ka rrëfyer Edona banorëve të tjerë të shtëpisë së BBVK

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH