Showbiz

Banorët e “BBVA” tregojnë eksperiencat e çuditshme seksuale që kanë përjetuar

Shkruar nga Liberale

Banorët e “BBVA” tregojnë eksperiencat e çuditshme

Banorët e BBV3 Ilnisa, Fatjoni dhe Juli kanë treguar eksperiencat e tyre më të çuditshme dhe të bukura seksuale që kanë përjetuar gjatë jetës.

Fatjoni shprehet se ka kryer marrëdhënie në pallatet e Enverit, Juli tregon se ka kryer marrëdhënie në gardërobën e shtëpisë. Ndërsa Ilnisa shprehet se nuk ka një vend të çuditshëm, sepse sipas saj, ajo “nuk shquhet për ekstravagancë”.

Biseda

Ilnisa Agolli: Nuk shquhem për ekstravaganca. Kur do dike të duket çdo vend i bukur. Nuk kam një vend të çuditshëm, unë jam një natyre le ta quaj diplomate. Nuk kam një vend të çuditshëm se po ta doja do ta thosha.

Julian Deda: Në krevat në mes të Parisit, vend të bukur domethënë. Ndërsa vend të çuditshëm të gardëroba e shtëpisë.

Ilnisa Agolli: Po në një sobë të ndezur e kë bërë? Mendo ca situata.

Julian Deda: Ti shpik? Ky është vendi më i çuditshëm që thashë.

Fation Kuqari: Unë kam shumë vende të çuditshme, por po them një. Unë jam tip i çuditshëm kur bëhet fjalë për dashuri. Nuk më pëlqejnë gjerat normale, në krevat për shembull.

Ilnisa Agolli: Po si e bën ti?

Fation Kuqari: Ka qenë një moment, isha adoleshent kam qenë më çapkën. Ishim në lokal me shoqërinë. Duke u puthur nuk dinim ku të shkonim. Janë këto pallatet e Enverit që kanë një dhomë të vogël që janë këto telat e korrentit. Zbritëm aty poshtë dhe ishte momenti që nuk duhej humbur. Unë nuk e kam parë ca ka pasur aty brenda. Kur mbaroi gjithçka pashë që po mbahesha te tubat e korrentit. Ndërsa vende të bukur kur kam qenë në Brezovicë në borë. Kam qenë me shoqen time dhe kemi kaluar bukur aty në oxhak.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH