Showbiz

Egla, Ilnisa dhe Meritoni çlirohen nga "Tortura e Bardhë" Ja kush u eliminua (Emri)

Shkruar nga Liberale

Egla, Ilnisa dhe Meritoni çlirohen nga "Tortura e Bardhë"

Këto nuk kanë qenë ditë të lehta për tre banorët të cilët u izoluan në dhomën e bardhë, Ilnisën, Eglën dhe Meritonin por ai duket torturës i erdhi fundi.

Egla, Ilnisa dhe Meritoni çlirohen nga "Tortura e Bardhë"

Egla dhe Meritoni ju bashkuan banorëve të tjerë në shtëpi teksa përlotej ndërsa Ilnisa ishte banorja e cila me votat e publikut u eliminua dhe tani do t'i ndjekë banorët nga jashtë.

Egla, Ilnisa dhe Meritoni çlirohen nga "Tortura e Bardhë"

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH