Showbiz

Baby G diskuton me Valerin: Shumica e vajzave i bëjnë gjërat fshehtas

Shkruar nga Liberale

Baby G diskuton me Valerin: Shumica e vajzave i bëjnë gjërat

Baby G dhe Valeri diskutuan lidhur me situatat e krijuara. Këngëtarja theksoi se publiku është mësuar me vajza që bëjnë gjëra në fshehtësi.

Duke iu referuar lidhjeve dashurore, ajo tha se ka zgjedhur që çdo gjë t’a bëjë hapur.

Ndonëse theksoi se shumë herë është gjykuar, Baby G shtoi se nuk e ka problem këtë pjesë.

“Shumë vajza që duken të mira, i bëjnë gjërat fshehtas, unë që s’e kam problem, dal e keqja”, tha ajo.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH