Showbiz

Avullohu! Agravon debati mes Eglës dhe Romeos. Ja çfarë i thanë njëri-tjetrit...

Shkruar nga Liberale

Avullohu! Agravon debati mes Eglës dhe Romeos. Ja çfarë i

Pas rikthimit në shtëpi të Eglës, marrëdhënia e saj me Romeon ka qenë tepër e afërt deri në momentin që Romeo u zgjodh si lider i shtëpisë.

Teksa Romeo u zgjodh lider dhe kishte mundësinë e zgjedhjes së tre banorëve për t’i dhënë imunitet, emrat që ai tha ishin Heidi, Lidi dhe Egla. Duket se banores nuk i pëlqeu që u zgjodh e fundit nga Romeo, duke nisur kështu debatet mes tyre në shtëpi të cilat janë diskutuar dhe mbrëmjen e sotme.

Arbër: Mendoj që gjesti që bëri Egla është një gjest mosmirënjohje. Sepse ai e bëri veprimin, e shpëtoi nga nominimi.

Romeo: Unë Eglës nuk i kam dalë kurrë kundër, nuk e kam qëlluar kurrë. Kur ajo s’ka qenë pjesë e kësaj shtëpie, unë kam folur për të. Unë nuk ia kthej ofendimet që bën ajo, se s’dua të bëj të njejtën gjë, dhe do komentohet a i thuhet një gruaje kjo… Por a i thuhet një burri kjo?

Ledioni: Ti e shikon Eglën në finale?

Romeo: Po, e shikoj. Nuk duhet të jesh njeri i mirë të shkosh në finale…

Egla: Ti po thua që unë jam njeri i keq?

Romeo: Të qëllosh njerëzit e tu, patjetër.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH