Showbiz

U kthye dhe gati sa nuk e puthi në buzë! Ja si Reagon Soni Malaj ndaj momentit të sikletshëm me Sinan Hoxhën (Video)

Shkruar nga Liberale

U kthye dhe gati sa nuk e puthi në buzë! Ja si Reagon Soni Malaj ndaj

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Soni Malaj ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj në rrjetin social "Instagram" një moment të bukur mes saj dhe Sinan Hoxhës.

U kthye dhe gati sa nuk e puthi në buzë! Ja si Reagon Soni Malaj ndaj

Teksa qëndronin të ulur bashkë, në një çast që Sinani po filmonte dhe po i afrohej, Soni ka kthyer kokën dhe është habitur.

“Avash se më puthe në buzë”-ia ka kthyer këngëtarja me humor. thejë momentin e bukur dhe argëtues midis saj dhe Sinanit për ndjekësit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH