Showbiz

Arta Kabashi pranon se është në një lidhje dashurie me një “VIP”, tregon detajet

Shkruar nga Liberale

Arta Kabashi pranon se është në një lidhje dashurie me

E ftuar në emisionin “Pardon My French” në Top Albania Radio ishte ish banorja e Big Brother Vip 3, Arta Kabashi.

Arta foli për situatat dhe eksperiencën e saj brenda shtëpisë më të famshme në vend. E pyetur pak rreth jetës së saj private, nëse këngëtarja është në një lidhje dashurie siç është nënkuptuar nën rreshta me një bisedë me Meritonin, bukuroshja pohoi:

“Po jam kam konfirmuar Meritonit me një gjest dhe i kam thënë që nuk dua të flas më tepër, sepse mund të zbulohet pasi është personazh i njohur! Ajo që mund të them është se nuk është nga bota e muzikës”, tha ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH