Showbiz

Arrestimi i Liam Osmanit, Ori Nebiaj ironi me policinë: Donit të merrni vëmendje nga "BBV"

Shkruar nga Liberale

Arrestimi i Liam Osmanit, Ori Nebiaj ironi me policinë: Donit të

Opinionistja dhe deputetja Ori Nebiaj, e ftuar në Top Story, tha se arrestimi i Liam Osmanit, pak para hyrjes së tij në shtëpinë e Big Brother VIP, ishte një show nga policia e shtetit.  

Sipas saj, policia gjeti momentin dhe vendin e duhur, për të marrë vëmendje dhe për të shtuar ndjekësit në rrjetet sociale.

“U kërkua që të jenë më prezent të gjithë në rrjete sociale dhe morën vëmendjen maksimale. Momenti më i bukur, programi më i shikuar nga gjithë shqiptarët, në dy kanale live dhe morën vëmendjen maksimale. Shtojnë disa follow-ersa në Instagram në Facebook, heqim vëmendje nga diku tjetër”, tha Ori Nebiaj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH