Showbiz

U PENDUA/ Ardian Bujupi rebelohet dhe bën gabimin trashanik! Ja çfarë pasojash pati (Foto)

Shkruar nga Liberale

U PENDUA/ Ardian Bujupi rebelohet dhe bën gabimin trashanik! Ja

Ardian Bujupi është një nga këngëtarët më të pëlqyer të tregut muzikor shqiptar. Kohët e fundit ai nuk ka qenë shumë aktiv por veprimi që bëri e riktheu menjëherë në vëmendjen e fansave dhe sigurisht nuk kishte se si t'na shpëtonte.

U PENDUA/ Ardian Bujupi rebelohet dhe bën gabimin trashanik! Ja

Këngëtari ka tentuar të presë vetë pjesën anësore të flokëve, por duket se procesi nuk ka shkuar siç ai priste dhe me një anë të postimi në Instagram ai ka shfaqur pendesën e tij.

U PENDUA/ Ardian Bujupi rebelohet dhe bën gabimin trashanik! Ja

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH