Showbiz

Ku do ta shohim moderatoren? Arbana Osmani i rikthehet ekranit, ndan foto nga xhirimet

Shkruar nga Liberale

Ku do ta shohim moderatoren? Arbana Osmani i rikthehet ekranit, ndan foto nga

Arbana Osmani do të jetë përsëri pjesë e ekranit. Kjo pasi vetë moderatorja ka publikuar disa foto  që ngrenë dyshime. 

Fillimisht ajo ndau një postim ku shihet në një studio televizive bashkë me partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj.

Ku do ta shohim moderatoren? Arbana Osmani i rikthehet ekranit, ndan foto nga

“Duke xhiruar me më të mirin, Eduart Grishaj.

Ku do ta shohim moderatoren? Arbana Osmani i rikthehet ekranit, ndan foto nga

Më pas ka ndarë një tjetër foto, teksa në prehër mban skaletën dhe dallohen këmbët e saj dhe të ftuarës përballë dhe në fund e ka përmbyllur me një fotografi teksa duket publiku.

Ku do ta shohim moderatoren? Arbana Osmani i rikthehet ekranit, ndan foto nga

Por se ku do e shohim Arbanën kjo mbetet për t’u parë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH