Showbiz

Angelina Jolie bën tatuazh të ri në mes të gjoksit, ja kuptimi i veçantë që ka (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Angelina Jolie bën tatuazh të ri në mes të gjoksit, ja

Angelina pakaloi në tapetin e kuq në tapetin e kuq të Tony Awards, e veshur me një fustan kadife ngjyrë të gjelbër nga Versace.

Sakaq, fotografët vunë re menjëherë tatuazhin e ri në gjoksin e yllit hollivudian. Është një dallëndyshe në fluturim.

Ky zog ka një kuptim të thellë. Thuhet se sjell bollëk në shtëpinë ku bën folenë. Dallëndyshet njihen për besnikërinë dhe aftësinë e tyre për t’u kthyer në të njëjtën fole vit pas viti.

Zogu gjithashtu simbolizon lidhjet e ngushta familjare dhe stabilitetin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH