Showbiz

Ami pozon dhe uron Vitin 2024 krah Ermalit: Kam një porosi për ju, nëse jeni në kërkim të vlerave!

Shkruar nga Liberale
Ami pozon dhe uron Vitin 2024 krah Ermalit: Kam një porosi për ju,

Amarda Toska e ka nisur Vitin e Ri 2024 me një foto krahas Ermal Mamaqit, bashkëshortit të saj ku thotë se dashuria është sekreti i mbarësisë.

“Gëzuar miq! Paçi një vit me dashuri...nga ku fillon gjithçka me vlerë!”, thotë Ami teksa shton edhe simbolin e dashurisë: ❤️.

Duket se përvoja e ka bërë moderatoren të besojë se dashuria i sjell gjithë të tjerat e mira në jetë, mbarësinë dhe suksesin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH