Showbiz

Aludimet e fermerëve për spektaklin, Flori: Nuk do të jetë i qetë

Shkruar nga Liberale
Aludimet e fermerëve për spektaklin, Flori: Nuk do të jetë i

Mbremjen e nesërme është spektakli i “Ferma VIP”.

Një pjesë e fermerëve kanë hedhur aludime se çfarë dinamikash do të diskutohen.

Flori u shpreh se nuk do të jetë një spektakël i qetë, teksa këtë e pohuan dhe një pjesë e fermerëve.

Flori: Nuk do jetë një spektakël i qetë

Buçko: As spektakli i të hënës nuk ishte i qetë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Spektaklin e “Ferma VIP” mund t’a ndiqni live çdo të hënë dhe të premte, ora 21:00 në kanalin e Vizion Plus si dhe në Youtube “Ferma VIP Albania”. /vizionplus.tv

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH