Showbiz

Albanon e zë gjumi në prehërin e Rigelsës, ajo i përkëdhel faqet (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

Albanon e zë gjumi në prehërin e Rigelsës, ajo i

Aktorin e humorit, Albano Bogdo e ka zënë gjumi në prehërin e Rigelsës mbrëmjen e djeshme, teksa kjo e fundit po e përkëdhelte.

Edjhe pse diskutimet në shtëpi vijonin, duket se bisedat përreth nuk e kanë prishur qetësinë e Albanos.

Afrimiteti mes tij dhe Rigelsës është parë edhe më herët, teksa Albano i ka shprehur edhe përshtypjet e tij pozitive, duke i thënë që i pëlqen karakteri i saj.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @fermavip.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH