Showbiz

VIDEO/ Alban Skënderaj feston ditëlindjen, Miriami e uron me fjalë zemre: Jemi me fat që të kemi!

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Alban Skënderaj feston ditëlindjen, Miriami e uron me

Alban Skënderaj është një nga këngëtarët më të preferuar të publikut shqiptar. Sot këngëtari shumë i dashur për shqiptarët feston ditëlindjen dhe mbush plot 42 vjeç.

Në këtë ditë të veçantë artisti ka marrë mesazhe urimi të shumta, por sigurisht urimin më të ëmbël e ka marrë nga bashkëshortja e tij, Miriam Cani.

Këngëtarja e njohur ka postuar në “Instagram” një video ku shaqet Albani së bashku me dy fëmijët e tyre, ndërsa shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Nëse do të jepej një çmim përtej profesionit, do merrje atë për babain më të mirë në botë. Ameli dhe Duam janë me fat që të kanë.”- shprehet Miriami për bashkëshortin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH