Showbiz

Aktorja tregon kolegun me të cilin humbi virgjërinë në moshën 35 vjeçare... dhe ai nuk e dinte (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Aktorja tregon kolegun me të cilin humbi virgjërinë në

Aktorja Rebel Wilson zbulon aktorin me të cilin humbi virgjërinë në moshën 35-vjeçare.

Duke shkruar për ish-et e saj në një kapitull të titulluar Late Bloomer në kujtimet e saj të sapo publikuara Rebel Rising, aktorja australiane, 44 vjeçe, zbulon se aktori dhe komediani Mickey Gooch Jr. 38 vjeç, ishte partneri i saj i parë seksual.

Ajo shpjegoi se një nga arsyet pse priti kaq gjatë për të bërë seks, sepse mendonte se "si një vajzë e madhe, askush nuk do të më gjente kurrë vërtet tërheqëse seksualisht".

Aktorja tregon kolegun me të cilin humbi virgjërinë në

Duke u ndezur për kiminë e tyre intensive, Rebel rrëfeu gjithashtu se Mickey - djali i bankierit multimilioner Michael Gooch , themeluesi i GFI Group prej 700 milionë dollarësh - nuk e dinte se ishte hera e saj e parë.

“Dhe, Micks, e di se ky mund të jetë lajm për ty nëse po e lexon këtë, por po, unë e humba virgjërinë time për ty”, shkruan ajo në kujtime.

Aktorja e “Pitch Perfect” tha se ajo “e ndau veten” pasi humbi virgjërinë me Mickey në një dhomë në hotelin Greenwich në Nju Jork ndërsa po xhironte filmin e vitit 2016 How To Be Single.

Aktorja tregon kolegun me të cilin humbi virgjërinë në

Rebel shpjegoi se si u motivua për të bërë seks pasi mësoi se nëna e saj kishte kancer në gji , duke shkruar 'jeta është e shkurtër. Nuk doja të jetoja jetën time pa përjetuar seks. Përjetimi i dashurisë. E vendosa në univers se më në fund isha gati. Unë do të ndjeja frikën dhe thjesht do ta bëja.'

Kur u kthye në Los Anxhelos pasi kaloi kohë me nënën në shtëpi në Australi, Rebel u takua me Mickey pasi bashkë-ylli i saj i Pitch Perfect Hana Mae Lee i bashkoi ata.

Rebel shkruan se Mickey 'më ndoqi' dhe kishte mjaft para që mund ta ndiqte nëpër botë ndërsa karriera e saj filmike po rritej. Vetëm kur ajo jetonte në Nju Jork pas një muaji takim, u ndje gati të flinte me të, duke e ftuar të fluturonte jashtë dhe të qëndronte me të në dhomën e saj të hotelit.

Aktorja tregon kolegun me të cilin humbi virgjërinë në

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH