Showbiz

"Ajo kërkon që të futet mes çifteve që të marrë vëmendje"/ Për kë e ka Ilnisa?

Shkruar nga Liberale

"Ajo kërkon që të futet mes çifteve që të

Pas spektaklit të djeshëm në shtëpi ka nisur një debat i fortë mes Françeskës dhe Ilnisës. Situata shkoi deri aty sa modelja në gjendje të rëndë emocionale ka kërkuar të largohet nga shtëpia por banorë të tjerë e kanë bindur të qëndrojë.

Ndërsa, Ilnisa në një bisedë me Julin në ballkon është shprehur se Françeska kërkon të futet mes çifteve që të marrë vëmendje, pasi vetëm nuk funksionon në lojë. Ajo ka marrë si shembull një rast me Heidin dhe Romeon duke thënë se Françeska ka gjetur momentin të ndërhyjë në marrëdhënien mes tyre.

Biseda e plotë në videon më poshtë:

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH