Showbiz

"Ai ka hequr brekët"/ Roza Lati i futet në shtrat Romeos: Po ti më the sot do të fus duart

Shkruar nga Liberale

"Ai ka hequr brekët"/ Roza Lati i futet në shtrat Romeos: Po

Moderatorja Roza Lati i është futur e veshur me rroba banjo në shtrat Romeo Veshajt, ndërsa ky i fundit pretendonte se ishte pa të brendshme.

Romeo ishte futur në shtratin e Rozës dhe ishte mbuluar, ndërsa Roza iu afrua tepër sensuale e veshur duke u shtrirë mbi jorgan.

Aktori i kërkonte të mbulohej, ndërsa Roza refuzoi duke thënë “kam vap”.

“Mund të të ketë marri malli të rrish më një femër seksi në shtrat, pas një muaj që kë që rri në BBV”, tha Roza ndër të tjera.

Një reagim ka ardhur edhe nga Heidi, e cila e pyetur nga Fationi sesi po i duket situata u përgjigj duke i thënë “më pëlqen”.

Pjesë nga biseda:

Romeo: Mbulohu moj zonjë

Roza: Më lërë mor zotëri

Juli: Hiqi Roza dhe ti dhe një në rregull

Roza: Mendoj se deri këtu jam mirë me performancën time. Apo je zemër?

Romeo: Po, hajde mbulohu.

Fation: Heidi si të duket situata?

Heidi: Më pëlqen.

Romeo: Mbulohu Roza

Roza: Kam vap!

Meritoni i hedh krem Rozës tek këmbët dhe fillon ta masazhojë.

Romeo: Mos do të ndërrojmë vendet, a do te vish këtu mo?

Meriton: Ika ika.

Romeo: Ore kjo nuk futet, pse kështu do rrim ne?

Roza: Ai ka hequr brekët normal që nuk futem.

Romeo: Po ti më the sot do të fus duart.

Roza: Po.

Romeo: Po më fut duar ore, mos më picko moj. Unë do e mbuloj tani kështu. Ti më the do të të fus duart do të të ngri zgupthi.

Roza: Unë ti fus duart.

Romeo: Kjo tek barku se më lë gjithë shenja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH