Showbiz

“A s’ke vapë…”/ Dijonisi ngacmon hapur Glorian: Hiqi xhinset, zhvishu! (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

“A s’ke vapë…”/ Dijonisi ngacmon hapur Glorian:

Dijonisi dhe Gloria kanë diskutuar në verandën e “Ferma VIP” rreth sfidës nga Agai. Ata kanë treguar se si do të realizohet sfida e muzikalit në spektalin e sotëm.

Dijonisi gjatë bisedës, ka ngacmuar Glorian duke i thënë të heq çizmet sepse është shumë vapë, madje një moment “ngatërrohet” dhe i thotë të heq edhe xhinset.

“Hiqi ato çizme, a s’kë vapë? Apo do të dukesh bukur ti edhe në vapë? Zhvishu, hiqi ato xhinset, ato çizmet”, i thotë Dijonisi Glorias.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH