Showbiz

A është ndarë nga Timothee? Reagon Kylie Jenner: Nuk dua të...

Shkruar nga Liberale

A është ndarë nga Timothee? Reagon Kylie Jenner: Nuk dua

Teksa rrjeti po zien nga aludimet për një ndarje të tyre, Kylie Jenner i është shmangur pyetjes për Timothée Chalamet në një intervistë të re për “New York Times” .

Ajo u pyet për ndryshimin e stilit të saj dhe nëse epoka e saj e ‘clean girl’ ishte e ndikuar nga Timothée Chalamet.

“Nuk e di se si ndihem për këtë. Unë thjesht nuk dua të flas për gjëra personale.”, tha ajo.

Spekulimet për një ndarje dolën pasi Kylie ndau në një video rutinën e saj të përditshme, me vajzën e saj Stormi dhe Kendall Jenner, ku dukej se Timothée mungonte.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH